Kategorijos
Šiuo metu apsiperka:
170 pirkėjai (-ų), tačiau Jūsų užsakymą paruošime pirmą!
Google Translate

Apie parduotuvę

MŪSŲ PRIORITETAI

Elektroninė parduotuvė http://kepu.greiciau.lt yra skirta tiems, kuriems patinka gaminti greitai, šiuolaikiškai ir originaliai. Siūlome kokybiškas kepimo ir dekoravimo formas, konditerinius švirkštus su antgaliais, trafaretus, modeliavimo įrankius, kurie nereikalauja išskirtinių kulinarinių gabumų. Turime ypatingai didelį silikoninių kepimo  formų pyragams, tortams, duonai, keksams ir keksiukams, sausainiams, pyragėliams pasirinkimą. Elektroninėje parduotuvėje surasite kepimo formas macarons, medeleines, kanelėms bei Cake Pops kepti, taip pat formeles su animaciniais veikėjais, kurios yra skirtos Jūsų mažiesiems kepėjams.

Pasirinkti ir užsisakyti kepimo formas, dekoravimo priemones galima bet kurią dieną, bet kuriuo paros metu – tai elektroninės parduotuvės privalumai. Atsiskaityti galite banko pavedimu, VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, PaySera arba PayPal pagalba. 

GREITAS PRISTATYMAS

Visas prekes turime sandėlyje. Jos išsiunčiamos ne vėliau kaip sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Savo klientams siūlome net keturis greičiausius prekių pristatymo būdus: Lietuvos paštą, kurjerių siuntų tarnybą, pristatymą į LP Express terminalus bei Omniva paštomatus. Apie užsakymo išsiuntimą ir galimybę atsiimti savo klientus informuojame išsiųsdami elektroninį laišką. 

AUKŠTA KOKYBĖ

      

Visos silikoninės kepimo formos yra pagamintos iš maistinio, tarptautinės SGS tarnybos sertifikuoto LFGB standarto silikono, kuris neskleidžia kenksmingų medžiagų, neturi kvapo, nekeičia formos. Šitas standartas yra ratifikuotas Europos Sąjungos. Lietuvoje pasiūloje galima matyti FDA bei kitus standartus, skirtus Amerikos bei kitoms rinkoms.

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

Dauguma formų yra gaminama pagal specialų mūsų užsakymą, todėl tokių pačių dizainų kepimo formų nesurasite kitose parduotuvėse. Mūsų tikslas pasiūlyti pačius įvairius lūkesčius atitinkančias prekes. Daug kulinarinių gudrybių ir idėjų taip pat surasite paspaudę skiltį "Youtube.com kepimo kanalas". Ją surasite svetainės viršuje. Kviečiame sekti ir mūsų blogą http://kepu.blogas.lt.

KIEKVIENAM PRIIMTINA KAINA

Mūsų patirtis leidžia pasiūlyti savo klientams nedideles kokybiškų prekių kainas. Jei tokią pat kepimo formą arba dekoravimo įrankį rasite pigiau parduotuvėse – atsiųskite mums elektroninį laišką adresu kepu@greiciau.lt ir pasiūlysime Jums dar geresnę kainą.

© UAB "Eutera" (www.greiciau.lt, www.kepu.lt, www.kepk.lt), 2019