Kategorijos
Kaina
Min - Max: 1.00€ - 40.00€
Iš naujo
Šiuo metu apsiperka:
160 pirkėjai (-ų), tačiau Jūsų užsakymą paruošime pirmą!
Google Translate

Prekių krepšelis

LIPDUKAI

Mūsų darbai atlydi mus iš praeities. Ir tai, kuo buvome, padaro tuo, kuo esame. [George Eliot]

Iš visos širdies iškepti ir kažkam dedikuoti sausainiai, tortai, keksiukai, tą žmogų padarys laimingesnį. Suteikite asmeniškumo užklijuodami mielą, kažkam vienam skirtą lipduką arba prasmingą juostelę.

Turite klausimų? Rašykite mums el. paštu kepu@greiciau.lt arba skambinkite +370 634 00030.

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Lipdukai "Gėlės ir perlai", 106 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Gėlės ir perlai", 106 vnt. Gėlyčių skersmuo: apie 0,8 cm Perliukų skersmuo: apie 0,6 cm Gėlyčių spalva: Rožinė Perliukų spalva: Balta Savybės: - Pagaminti iš plastiko. Krištolo imitacija; - Išskirtinio dizaino, blizgantys; - Rinkinį sudaro 106 lipdukai. Iš jų 36 gėlytės ir 70 perlų; - Skirti dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu. ..
1.99€
Lipdukai "Gėlytės ir perliukai", 102 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Gėlytės ir perliukai", 102 vnt. Gėlyčių skersmuo: apie 0,8 cm Perliukų skersmuo: apie 0,6 cm Gėlyčių spalva: Rožinė Perliukų spalva: Balta Savybės: - Pagaminti iš plastiko; - Išskirtinio dizaino, blizgantys; - Rinkinį sudaro 102 lipdukai. Iš jų 54 gėlytės ir 48 perlai; - Skirti dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu. ..
1.99€
Lipdukai "Lašeliai ir taškeliai", 153 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Lašeliai ir taškeliai", 153 vnt. Lašelio dydis: apie 0,7x0,5 cm Lašelių skersmuo: apie 0,6 cm Spalva: Raudona Savybės: - Pagaminti iš plastiko. Krištolo imitacija; - Išskirtinio dizaino, blizgantys; - Rinkinį sudaro 153 lipdukai. Iš jų 102 taškeliai ir 51 lašelis; - Skirti dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu. ..
1.89€
Lipdukai "Lašiukai ir taškeliai", 153 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Lašiukai ir taškeliai", 153 vnt. Lašelio dydis: apie 0,7x0,5 cm Lašelių skersmuo: apie 0,6 cm Spalva: Šviesiai violetinė Savybės: - Pagaminti iš plastiko. Krištolo imitacija; - Išskirtinio dizaino, blizgantys; - Rinkinį sudaro 153 lipdukai. Iš jų 102 taškeliai ir 51 lašelis; - Skirti dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu. ..
1.99€
Lipdukai "Perlai ir gėlės", 106 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Perlai ir gėlės", 106 vnt. Gėlyčių skersmuo: apie 0,8 cm Perliukų skersmuo: apie 0,6 cm Gėlyčių spalva: Raudona Perliukų spalva: Balta Savybės: - Pagaminti iš plastiko. Krištolo imitacija; - Išskirtinio dizaino, blizgantys; - Rinkinį sudaro 106 lipdukai. Iš jų 36 gėlytės ir 70 perlų; - Skirti dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu. ..
1.99€
Lipdukai "Perliukai ir gėlytės", 102 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Perliukai ir gėlytės", 102 vnt. Gėlyčių skersmuo: apie 0,8 cm Perliukų skersmuo: apie 0,6 cm Gėlyčių spalva: Šviesiai ruda (oranžinis atspalvis) Perliukų spalva: Balta Savybės: - Pagaminti iš plastiko; - Išskirtinio dizaino, blizgantys; - Rinkinį sudaro 102 lipdukai. Iš jų 54 gėlytės ir 48 perlai; - Skirti dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu. ..
1.99€
Lipdukai "Taškeliai ir lašeliai", 153 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Taškeliai ir lašeliai", 153 vnt. Lašelio dydis: apie 0,7x0,5 cm Lašelių skersmuo: apie 0,6 cm Spalva: Rožinė Savybės: - Pagaminti iš plastiko. Krištolo imitacija; - Išskirtinio dizaino, blizgantys; - Rinkinį sudaro 153 lipdukai. Iš jų 102 taškeliai ir 51 lašelis; - Skirti dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu. ..
1.99€
Lipdukai "Taškeliai ir lašiukai", 153 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Taškeliai ir lašiukai", 153 vnt. Lašelio dydis: apie 0,7x0,5 cm Lašelių skersmuo: apie 0,6 cm Spalva: Šviesiai rožinė Savybės: - Pagaminti iš plastiko. Krištolo imitacija; - Išskirtinio dizaino, blizgantys; - Rinkinį sudaro 153 lipdukai. Iš jų 102 taškeliai ir 51 lašelis; - Skirti dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu. ..
1.99€
Lipdukai "Su gimtadieniu!"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Su gimtadieniu!" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Eglutė", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Eglutė", 5 vnt. Dydis: 6,5x4,0 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Su Šv. Kalėdom"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Su Šv. Kalėdom" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Žiema jau kieme", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Žiema jau kieme", 5 vnt. Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Kalėdiniai lipdukai, 17 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Kalėdiniai lipdukai, 17 vnt. Skersmuo: 3,0 cm Spalva: Ruda Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 17 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.99€
Kalėdiniai lipdukai, 6 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Kalėdiniai lipdukai, 6 vnt. Skersmuo: 3,5 cm Spalva: Ruda Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 6 vnt.: 3 lipdukai su eglute ir 3 lipdukai su pelėda; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.79€
Lipdukai "Snaigės", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Snaigės", 5 vnt. Dydis: 6,5x4,0 cm Spalva: Raudona Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Especially for you"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Especially for you" Dydis: 3,0x2,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 12 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
2.20€
Lipdukai "Iškepta su meile", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Iškepta su meile", 5 vnt. Dydis: 3,5x3,5 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Jums mano keksiukai"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Jums mano keksiukai" Dydis: 6,7x4,7 cm Spalva: Rožinė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Linkėjimai"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Linkėjimai" Dydis: 6,7x4,7 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Linksmų švenčių"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Linksmų švenčių" Dydis: 3,5x3,5 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Pagaminta su meile"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Pagaminta su meile" Dydis: 6,7x4,0 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Prašau, vaišinkitės", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Prašau, vaišinkitės", 5 vnt. Dydis: 3,5x3,5 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Princesės gimtadienis"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Princesės gimtadienis" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Saldūs linkėjimai"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Saldūs linkėjimai" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Skanaus"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Skanaus" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Skanėstai", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Skanėstai", 5 vnt. Dydis: 3,5x3,5 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Kalėdiniai linkėjimai", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Kalėdiniai linkėjimai", 5 vnt. Dydis: 6,5x4,0 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Linksmų Kalėdų", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Linksmų Kalėdų", 5 vnt. Dydis: 3,5x3,5 cm Spalva: Raudona Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "18 gimtadienis", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "18 gimtadienis", 5 vnt. Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "21 gimtadienis", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "21 gimtadienis", 5 vnt. Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Ačiū Jums, mama", 5 vnt.
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Ačiū Jums, mama", 5 vnt. Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Angeliukas"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Angeliukas" Dydis: 3,8x3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Draugei"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Draugei" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Dukrelei"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Dukrelei" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Dukrelei, su gimtadieniu"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Dukrelei, su gimtadieniu" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Geriausiai draugei"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Geriausiai draugei" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Gimtadienis"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Gimtadienis" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "I love you"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "I love you" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Love"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Love" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Močiutei"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Močiutei" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Mylimai dukrai"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Mylimai dukrai" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Mylimam draugui"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Mylimam draugui" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Mylimam sūnui"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Mylimam sūnui" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Mylimam vyrui"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Mylimam vyrui" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
Lipdukai "Myliu"
Lipdukų pavadinimas: Lipdukai "Myliu" Skersmuo: 3,8 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš lipnaus popieriaus; - Išskirtinio dizaino; - Rinkinį sudaro 5 vnt.; - Skirti įpakavimui ir dekoravimui; - Negali būti naudojami tiesioginiam sąlyčiui su maistu; - Vienkartiniai. ..
1.50€
© UAB "Eutera" (www.greiciau.lt, www.kepu.lt, www.kepk.lt), 2019