Meniu
Krepšelis

Cake Pops pagaliukai

Prekės pavadinimas: Mediniai pagaliukai, 20 vnt, 14,6 cm​ Dydis (ilgis / plotis / storis): apie 14,6x0,9x0,2 cm Spalva: Ruda Savybės: - Pagaminti iš medienos. Rinkinį sudaro 20 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, labai tvirti; - Tinka sausainiams, ledams, Cake Pops, čiulpinukams, sumuštiniam..
2.78€ Be PVM:2.78€
Prekės pavadinimas: Pagaliukai sausainiams, 50 vnt., 11,5 cm Dydis: 11,5x0,04 cm Spalva: Balta Savybės: - Pagaminti iš plastiko. Rinkinį sudaro 50 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs; - Tinka sausainiams, Cake Pops, čiulpinukams, sumuštiniams ir kitiems skanėstams įsmeigti; - Naudojami dekor..
3.98€ Be PVM:3.98€
Prekės pavadinimas: Mediniai pagaliukai, 25 vnt., 14,0 cm Ilgis: 14,0 cm Spalva: Ruda Savybės: - Pagaminti iš medienos. Rinkinį sudaro 25 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, ploni; - Tinka sausainiams, ledams, Cake Pops, čiulpinukams, sumuštiniams ir kitiems skanėstams įsmeigti; - Naudojami..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Balti pagaliukai  Ilgis: 19,5 cm Spalva: Balta Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanėstams įsmeigti; - Naudojami..
1.11€ Be PVM:1.11€
Prekės pavadinimas: Pagaliukai su gėlytėmis Ilgis: 19,5 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skan..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Geltoni pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Geltona Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanėstams įsme..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Geltoni pagaliukai su rožytėmis Ilgis: 19,5 cm Spalva: Geltona Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems sk..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Žali pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Žalia ir balta Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanėstams ..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Dryžuoti mėlyni pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Balta ir mėlyna Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Mėlyni pagaliukai su žvaigždutėmis Ilgis: 19,5 cm Spalva: Mėlyna Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems ..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Violetiniai pagaliukai  Ilgis: 19,5 cm Spalva: Violetinė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanėstams įsmeigti; -..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Pagaliukai su baltomis žvaigždutėmis Ilgis: 19,5 cm Spalva: Raudona Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanėstams į..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Šventiniai balti pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Balta+juoda Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems sk..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Mėtiniai pagaliukai pyragėliams Ilgis: 19,5 cm Spalva: Mėtinė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems ska..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Pagaliukai pyragėliams Ilgis: 19,5 cm Spalva: Žalia, violetinė, ruda Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kiti..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Pagaliukai pyragaičiams įsmeigti Ilgis: 19,5 cm Spalva: Violetinė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Balti pagaliukai su žvaigždutėmis Ilgis: 19,5 cm Spalva: Balta Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems sk..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Dryžuoti violetiniai pagaliukai  Ilgis: 19,5 cm Spalva: Violetinė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir ki..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Pyragėlių pagaliukai su taškeliais Ilgis: 19,5 cm Spalva: Rožinė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems ..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Violetiniai pagaliukai pyragaičiams Ilgis: 19,5 cm Spalva: Violetinė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kiti..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Šviesiai rožiniai pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Rožinė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanės..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Įvairiaspalviai pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems s..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Šventiniai žali pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Balta+žalia Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems ska..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Trispalviai pagaliukai Cake Pops Ilgis: 19,5 cm Spalva: Balta, mėlyna, raudona Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Po..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Dryžuoti mėlynos spalvos pagaliukai  Ilgis: 19,5 cm Spalva: Mėlyna Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir k..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Dryžuoti pagaliukai pyragėliams Ilgis: 19,5 cm Spalva: Balta+ruda Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Pagaliukai su rožytėmis Ilgis: 19,5 cm Spalva: Rožinė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanėstams ..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Raudoni dryžuoti pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Raudona ir balta Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitie..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Raudoni pagaliukai su žvaigždutėmis Ilgis: 19,5 cm Spalva: Raudona Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir k..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Rožiniai dryžuoti pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Rožinė ir balta Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitie..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Spalvoti pagaliukai Cake Pops Ilgis: 19,5 cm Spalva: Įvairiaspalviai Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kiti..
1.49€ Be PVM:1.49€
Prekės pavadinimas: Žali dryžuoti pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Žalia ir balta Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems sk..
1.49€ Be PVM:1.49€
Pavadinimas: Šiaudeliai gėrimams "Flamingai", 10 vnt. Ilgis: apie 24,0 cm Spalva: Rožinė Savybės: - Pagaminti iš plastiko; - Rinkinį sudaro 10 šiaudelių; - Skirti gėrimams. ..
1.99€ Be PVM:1.99€
Mediniai pagaliukai, 20 vnt, 12,3 cm Mediniai pagaliukai, 20 vnt, 12,3 cm
Laikinai neturime Naujiena!
Prekės pavadinimas: Mediniai pagaliukai, 20 vnt, 12,3 cm Dydis (ilgis / plotis / storis): apie 12,3x1,0x0,2 cm Spalva: Ruda Savybės: - Pagaminti iš medienos. Rinkinį sudaro 20 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tvirti; - Tinka sausainiams, ledams, Cake Pops, čiulpinukams, sumuštiniams ir ki..
1.99€ Be PVM:1.99€
Mediniai pagaliukai, 20 vnt., 6,5 cm Mediniai pagaliukai, 20 vnt., 6,5 cm
Laikinai neturime
Prekės pavadinimas: Mediniai pagaliukai, 20 vnt., 6,5 cm Dydis (ilgis / plotis / storis): apie 6,5x1,0x0,2 cm Spalva: Ruda Savybės: - Pagaminti iš medienos. Rinkinį sudaro 20 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tvirti; - Tinka sausainiams, ledams, Cake Pops, čiulpinukams, sumuštiniams ir kit..
1.49€ Be PVM:1.49€
Mediniai pagaliukai, 20 vnt., 9,0 cm Mediniai pagaliukai, 20 vnt., 9,0 cm
Laikinai neturime Naujiena!
Prekės pavadinimas: Mediniai pagaliukai, 20 vnt., 9,0 cm Dydis (ilgis / plotis / storis): apie 9,0x0,2 cm Spalva: Ruda Savybės: - Pagaminti iš medienos. Rinkinį sudaro 20 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tvirti; - Tinka sausainiams, ledams, Cake Pops, čiulpinukams, sumuštiniams ir kitiems..
1.69€ Be PVM:1.69€
Pagaliukai Cake Pops Pagaliukai Cake Pops
Laikinai neturime
Prekės pavadinimas: Pagaliukai Cake Pops Ilgis: 19,5 cm Spalva: Įvairiaspalviai Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanėstams įsmeigti;..
1.49€ Be PVM:1.49€
Pagaliukai su ūsais Pagaliukai su ūsais
Laikinai neturime
Prekės pavadinimas: Pagaliukai su ūsais Ilgis: 19,5 cm Spalva: Balta+juoda Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanėstams..
1.49€ Be PVM:1.49€
Raudoni Cake Pops pagaliukai Raudoni Cake Pops pagaliukai
Laikinai neturime
Prekės pavadinimas: Raudoni Cake Pops pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Raudona Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanė..
1.49€ Be PVM:1.49€
Rožiniai Cake Pops pagaliukai Rožiniai Cake Pops pagaliukai
Laikinai neturime
Prekės pavadinimas: Rožiniai Cake Pops pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Rožinė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanė..
1.49€ Be PVM:1.49€
Spalvoti pagaliukai su širdelėmis Spalvoti pagaliukai su širdelėmis
Laikinai neturime
Prekės pavadinimas: Spalvoti pagaliukai su širdelėmis Ilgis: 19,5 cm Spalva: Įvairiaspalvė Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake Pops ir kitiems skanėstam..
1.49€ Be PVM:1.49€
Žalsvi dryžuoti pagaliukai Žalsvi dryžuoti pagaliukai
Laikinai neturime
Prekės pavadinimas: Žalsvi dryžuoti pagaliukai Ilgis: 19,5 cm Spalva: Jūros spalva ir balta Savybės: - Pagaminti iš storo kartono. Rinkinį sudaro 10 vnt.; - Pagaliukai yra universalūs, tuščiavidūriai. Galima naudoti kaip šiaudelius gėrimams; - Tinka sausainiams, Cake..
1.49€ Be PVM:1.49€
Rodoma nuo 1 iki 42 iš 42 (1 puslapių)