Meniu
Krepšelis

Dideli (Russian) antgaliai

Antgalio pavadinimas: Antgalis žiedlapiams, gėlytėms Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,0x5,7 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Aštuoni žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais..
4.49€ Be PVM:4.49€
Antgalio pavadinimas: Antgalis kepurėlėms, gėlytėms Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,0x5,7 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Aštuoni žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais;..
4.49€ Be PVM:4.49€
Antgalio pavadinimas: Antgalis gėlytėms, kepurėlėms Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,0x5,7 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Aštuoni žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais;..
4.49€ Be PVM:4.49€
Antgaliai morengams / bezė gaminti, 2 vnt. Antgaliai morengams / bezė gaminti, 2 vnt.
Populiari prekė!
Antgalių pavadinimas: Antgaliai morengams / bezė gaminti, 2 vnt. Antgalių dydžiai (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 3,0x4,2x5,2 cm Savybės: - Pagaminti iš metalo; - Rinkinį sudaro 2 vnt.; - Skirti morengams gaminti; - Naudojami sausainiams gaminti; - Naudojamai dekor..
6.66€ Be PVM:6.66€
Antgalio pavadinimas: Antgalis kremui "Kepurėlė" Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,0x6,1 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Aštuoni žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; -..
4.49€ Be PVM:4.49€
Antgalio pavadinimas: Antgalis kremui Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,0x5,7 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Aštuoni žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - Naudojamas..
4.49€ Be PVM:4.49€
Antgalio pavadinimas: Antgaliukas kreminėms gėlytėms Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Trys žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; ..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis keturių žiedlapių gėlytėms Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Keturi žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kre..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis tulpėms gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Dešimt žiedlapių; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - Nau..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis žvaigždutėms, gėlių viduriukams Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Devyniolika skylučių; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir ki..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis gėlytėms gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Šeši žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - Nau..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Konditerinis antgalis tulpėms gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Septyni žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais ..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalio pavadinimas: Dekoravimo antgalis žvaigždutėms gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Devyniolika skylučių; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir ki..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis kriauklytėms gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - Naudojamas kriaukly..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis tortų papuošimams "Gėlė" Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Penki žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremai..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis žiedlapiams ir lapeliams Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - Naudojamas gėly..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis "Gėlė" konditeriniams papuošimams  Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Penki žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kit..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis gėlyčių viduriukams gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - Naudojamas g..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis rantuotiems žiedlapiams, Ø 1,8 cm Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 1,8x3,1x4,0 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - Naudoj..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis ramunėms gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,4x3,8x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Keturiolika žiedlapių; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; ..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis konditerinėms gėlytėms Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Šeši žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; ..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalio pavadinimas: Konditerinis antgalis gėlytėms Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Dešimt žiedlapių; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; ..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis gėlyčių žiedlapiams gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 1,8x3,1x4,0 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - Naudojamas g..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis rantuotiems žiedlapiams, Ø 2,3 cm​ Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,3x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - Naudo..
5.50€ Be PVM:5.50€
Pavadinimas: Antgalis 3D lapeliams gaminti Antgalio dydis (viršutinis ilgis / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,8x3,6x4,0 cm Lapelio dydis: apie 2,0x2,1 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; -..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis lapeliams išspausti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,4x3,7x4,0 cm Lapelio dydis: apie 2,0x1,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais ..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis eglutėms išspausti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,4x3,7x4,0 cm Eglutės dydis: apie 1,9x2,0 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais k..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis įdarytiems desertams gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,7x4,7x6,5 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Naudojamas įdarytiems desertams gaminti; - Tinka sąlyčiui su mais..
4.99€ Be PVM:4.99€
Antgalis gėlytėms išspausti Antgalis gėlytėms išspausti
Laikinai neturime
Antgalio pavadinimas: Antgalis gėlytėms išspausti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Šeši žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; - N..
6.50€ Be PVM:6.50€
Antgalis kreminėms rožėms gaminti Antgalis kreminėms rožėms gaminti
Laikinai neturime
Antgalio pavadinimas: Antgalis kreminėms rožėms gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Septyni žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais krem..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalio pavadinimas: Antgalis kremui, dekoravimui Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,0x5,7 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Aštuoni žiedlapiai; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kremais; ..
4.49€ Be PVM:4.49€
Antgalis plaukams ir žolytei gaminti Antgalis plaukams ir žolytei gaminti
Laikinai neturime
Antgalio pavadinimas: Antgalis plaukams ir žolytei gaminti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,5x3,7x4,2 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Dvidešimt skylučių; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais k..
5.50€ Be PVM:5.50€
Antgalis snaigėms išspausti Antgalis snaigėms išspausti
Laikinai neturime
Antgalio pavadinimas: Antgalis snaigėms išspausti Antgalio dydis (viršutinis skersmuo / apatinis skersmuo / aukštis): apie 2,4x3,7x4,0 cm Snaigės skersmuo: apie 2,0 cm Savybės: - Pagamintas iš metalo; - Tinka bet kuriam konditeriniam maišeliui; - Skirtas dekoravimui sviestiniais ir kitais kr..
5.50€ Be PVM:5.50€
Rodoma nuo 1 iki 33 iš 33 (1 puslapių)